لیزر الکساندرایت (الکس سرد) در ارومیه
لیزر الکساندرایت (الکس سرد) در ارومیه

لیزر الکساندرایت (الکس سرد) در ارومیه

لیزر الکساندرایت (الکس سرد)

 

الکس کوترا، Alex Cutera

متخصصان کشور آمریکا پس از بررسی های بسیار زیاد، موفق به ساخت تکنولوژی الکس سرد یا Cool Alex برای از بین بردن موهای زائد  توسط کمپانی CUTERA  امریکا شدند.

این تکنولوژی مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا FDA  قرار گرفت. کمترین تعداد جلسات لیزر و بیشترین میزان رضایتمندی (۹۵ درصد) بیماران بر اساس آخرین نظر سنجی ها در امریکا و اروپا و نتیجه گیری در حداقل جلسات (حتی نتیجه در جلسه اول مشهود است.) این دستگاه ساخت کمپانی کوترا امریکا بوده که از دو تکنولوژی الکس سرد با طول موج ۷۵۵nm وND Yag به صورت پالس واقعی با طول موج ۱۰۶۴nm استفاده می نماید

با الکس سرد چگونه فقط در سه جلسه موهای زائد را ریشه کن کرد؟

با بررسی مراحل رشد مو متوجه می شویم موها در سه مرحله قرار دارند:

  1. مرحله رشد: موهایی که بر روی بدن قابل مشاهده می باشند در این مرحله قرار دارند که تعداد آنها در مناطق مختلف با هم متفاوت می باشد. لیزرها فقط و فقط در این مرحله برروی مو موثر هستند.
  2.  مرحله میانه بین رشد و استراحت: در این مرحله موها  در حالی که دارای ریشه سالمی هستند به صورت تدریجی شروع به ریختن می کنند .
  3.  مرحله استراحت: در این مرحله موها از روی پوست قابل مشاهده نمی باشند اما ریشه آنها پس از مدتی شروع به رویش می کنند.

در الکس های امریکایی از تکنولوژی اندیگ برای پوست های سبزه یا تیره تر استفاده می شود

لیزر کوترا یا لیزر الکس سرد بر خلاف لیزرهای امریکایی دیگر دارای گواهی ثبت اختراع اندیگ (Tru Pulse) پالس مربعی واقعی می باشد که بر خلاف دیگر لیزرهای امریکایی امکان جواب گیری عالی بدون هیچ عارضه ای  در پوست های سبزه و حتی برنز شده را فراهم می آورد.

 

 

 

 

لیزر الکساندرایت در ارومیه,حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت ۲۰۱۷ کندلا,,مراکز لیزر موی زائد در ارومیه,دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت,لیزر الکساندرایت در ارومیه,بهترین مراکز لیزر موهای زائد در ارومیه,قیمت لیزر الکساندرایت در ارومیه,تخفیف لیزر الکساندرایت در ارومیه,لیزر دایود در ارومیه,بهترین کلینیک لیزر در ارومیه,ارومیه تخفیف لیزر موهای زائد ,مرکز لیزر ارومیه,بهترین دکتر لیزر پوست در ارومیه,مرکز لیزر ارومیه,

 

 

همچنین بررسی کنید

مطب مراقبتهای پوستی دکتر رضا آزاد Dr Reza Azad

دکتر رضا آزاد – مطب پوست مو زیبایی و لاغری

مطب پوست مو زیبایی لیزر و لاغری در ارومیه Dr. Reza Azad رفع موهای زائد …

لیزر موهای زائد در ارومیه

لیزر موهای زائد در ارومیه اشعه لیزر با ساطع کردن طول موج های انرژی قابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *