Rhinoplasty in Urmia
Rhinoplasty in Urmia

جراحی زیبایی بینی در ارومیه | رینوپلاستی در ارومیه

جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)

در حالت کلی دو نوع جراحی زیر برای بینی وجود دارد:

  •  جراحی فیزیولوژیک (عملکردی)
  • جراحی زیبایی

زمانی که شخصی عمل جراحی زیبایی انجام می دهد متخصص برای او جنبه عملکرددی و فیزیولوژیکی بینی را هم در نظر می گیرد مثلا اگر راه تنفسی سوراخ بینی گرفته باشد ، نقش عملکردی بینی ارزیابی می گردد. معمولا وجود انحراف بینی یا بزرگ بودن بیش از اندازه استخوان مارپیچی داخل بینی (استخوان فرفره ای شکلی که در داخل بینی قرار دارد) از دلایل کیپ بودن سوراخ بینی می باشند. در بیشتر موارد ، کیپ بودن سوراخ بینی در زمان جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی زیبایی بینی) اصلاح می گردد.

در زمان برنامه‌ریزی برای جراحی زیبایی بینی  اجزاء بینی به عنوان یک بخش جدا نگاه می‌شود، که در این بخش، آناتومی بینی به‌طور جداگانه در نظر گرفته می‌شود.

پزشکان جراحی پلاستیک و زیبایی در ارومیه,فوق تخصص جراحی پلاستیک در ارومیه,فوق تخصص جراحی زیبایی در ارومیه,جراح پلاستیک در ارومیه,بهترین جراح زیبایی ارومیه,آدرس جراح پلاستیک در ارومیه,هزینه جراحی بینی در ارومیه,بهترین جراح بینی در ارومیه,جراح زیبایی بینی در ارومیه,بهترین جراحان پلاستیک ارومیه,جراح زیبایی شکم در ارومیه,جراح زیبایی سینه در ارومیه,لیپوساکشن در ارومیه,لیست پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اارومیه,جراحی پلاستیک بینی در ارومیه, ماموپلاستی در ارومیه,ترمیم جراحی های بینی در ارومیه,لیفت صورت و ابرو در ارومیه,جراحی پلک در ارومیه,پروتز سینه در ارومیه,پیکرتراشی در ارومیه,عمل جراحی پلاستیک اندام ها در ارومیه,کوچک و بزرگ کردن سینه در ارومیه, Nasal Cosmetic Surgery in Urmia,Rhinoplasty in Urmia

همچنین بررسی کنید

دکتر سلیمان حسینی خلیفانی Dr.S.Hosseini Khalifani

دکتر سلیمان حسینی خلیفانی

دکتر سلیمان حسینی خلیفانی متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی (جراحی بدون برش) – آدرس و …

List of doctors of plastic surgery in Urmia

لیست پزشکان جراحی پلاستیک و زیبایی ارومیه

لیست پزشکان جراحی پلاستیک و زیبایی ارومیه معرفی بهترین دکتر جراحی پلاستیک جراحی زیبایی بینی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *