فوق تخصص درد در ارومیه
فوق تخصص درد در ارومیه

پزشکان فوق تخصص درد در ارومیه

پزشکان فوق تخصص درد

معرفی رشته فوق تخصصی درد + لیست پزشکان

کار کلینیک های فوق تخصصی درد چیست؟ شاخه های فوق تخصصی درد کدامند؟ و در ادامه به معرفی بهترین پزشکان فوق تخصصی درد میپردازیم….

برای تشخیص و کنترل و درمانی علت درد در بدن باید به پزشک فوق تخصص درد مراجعه کنید. دردهایی که از آسیبی در بدن ناشی میشوند باید شناسایی شده و اقدامات لازم جهت تسکین و درمان آن انجام شود.

این بیماران باید به دقت معاینه شوند و آزمایشها و روشهای تشخیصی مانند رادیوگرافی و ام آر آی و … (بنا به تشخیص پزشک) برای بیمار درخواست میشود.

در کلینیک های فوق تخصصی درد تا حد امکان از روشهای درمان درد بدون جراحی باز استفاده میشود. برای درمان درد در صورت نیاز از پزشکان تخصص های دیگر نیز کمک گرفته میشود. اکثر از پزشکان متخصص جراحی مغز و اعصاب و داخلی اعصاب و ارتوپد کمک گرفته میشود.

رشته فوق تخصص درد به دو دسته کی تقسیم میشود:

 • کنترل دردهای مزمن
 • کنترل درد حاد

در کنترل دردهای مزمن، بیشتر روی علت درد و درمان علت و از بین بردن آن کار میشود.

کدام دردها توسط پزشک فوق تخصص درد درمان میشود؟

 • انواع دردهای عضلانی
 • عمل بسته دیسک
 • کمر درد
 • درمان دردهای سرطان
 • دردهای سر و صورت
 • دردهای پس از بیماری زونا
 • درد پاهای دیابتی
 • درد در اندام ها
 • دردهای پس از جراحی

کمر درد: علت درد میتواند مربوط به استخوان ها، مفاصل ، عضلات ، لیگامانها ، دیسکهای بین مهره ای ، ریشه های عصبی ، پرده های اطراف نخاع و یا بیماریهای التهابی یا عفونی باشد. با تشخیص سریع و دقیق میتوان از انجام عملی باز و غیرضروری پیشگیری نمود. گاهی ممکن است نیاز به عملی بسته باشد طوری که مقداری از حجم دیسک که موجب فشار بر روی ریشه عصبی شده است برداشته شود ، این عمل با وسیله ای مخصوص و بصورت بسته است و نیازی به بیهوشی و بازشدن پوست و عضله و استخوان نیست و بصورت سرپایی صورت میگیرد و از بسیاری از عوارض عمل باز نیز پیشگیری میکند. و در برخی موارد تزریق داروهای ضد التهاب به روش ترانس فورامینال در دیسک معیوب کارساز است.

درمان دردهای سرطان: این بیماران دردهای زیادی را تحمل میکنند و روحیه آنها ضعیف میگردد و به داروهای مخدر روی می آورند که نتیجه ی آن گوشه گیری و مشکلات حرکتی و گوارشی ناشی از مصرف دارو است. برای درمان دردهای سرطانی میتوان مسیرهای انتقال درد (نورولیز) در مناطق درگیر ایجاد کرد و  پمپهای دائمی زیر پوستی  دائمی استفاده کرد که موجب از انتقال دارو به نخاع جلوگیری میکند.

بهترین پزشکان فوق تخصص درد در ارومیه

دکتر کسری دهقان

قلوشیپ فوق تخصصی درد

۰۴۴۳۳۴۳۶۰۶۰

اطلاعات کامل دکتر دهقان

دکتر کسری دهقان فلوشیپ فوق تخصصی درد
دکتر کسری دهقان فلوشیپ فوق تخصصی درد

دکتر علیرضا سلطان زاده

دکتر شیوا نوروز نیا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

متخصص درد ارومیه, دکتر سلطان زاده ارومیه, شیوا نوروزنیا ارومیه فوق تخصص درد, کلینیک درد در ارومیه, دکتر فوق تخصص درد در ارومیه, کمر درد رادیکولر, درمان دیسک کمر, کلینیک فوق تخصصی درد ارومیه, پزشکان فوق تخصص درد در ارومیه, درمان درد در ارومیه, بهترین دکتر درد در ارومیه, درمان دردهای سرطانی در ارومیه, درمان دیسک کمر در ارومیه, بهترین متخصص درد در ارومیه, درمان دردهای عضلانی در ارومیه

همچنین بررسی کنید

مجتمع پزشکی رازی ارومیه

مجتمع پزشکی رازی ارومیه

ساختمان پزشکان رازی مجتمع پزشکی رازی در ۱۱ طبقه ساخته شده است (زیر زمین – …

varzesh-street

بلوار ورزش

لیست ساختمانهای بلوار ورزش معرفی تمامی پزشکان و مشاغل و کسب و کارهای خیابان ورزش ارومیه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *