نکاتی قبل از خرید پنجره های دوجداره یو پی وی سی
نکاتی قبل از خرید پنجره های دوجداره یو پی وی سی

هنگام خرید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی توجه کنید

هنگام سفارش درب و پنجره دوجداره UPVC به این نکات توجه کنید

 1. در انتخاب نوع پروفیل دقت کنید:
  زیرا اصلی ترین جزء درب و پنجره دوجداره میباشد. کارخانه های بسیار زیادی در ایران و خارج از ایران این محصول را با کیفیت های متفاوت تولید میکنند. پروفیلی انتخاب کنید که دارای مجوزهای ایزو باشد و اعتبار لازم را داشته باشد. لازم به ذکر است که پروفیل پرپن PERPEN محصول ترکیه یکی از بهترین پروفیل های موجود در بازار ایران میباشد.
 2. نحوه ساخت و مهارت سازنده:
  گروه تولیدی ساخت درب و پنجره از دستگاه های پیشرفته و استادکاران مجرب بهره گیری کند. هرچند پروفیل درجه یک باشد اما در صورتی که استادکار ماهر نباشد و یا از دستگاه های استاندارد استفاده نکند، محصول تولیدی کیفیت لازم را نخواهد داشت. گروه تولیدی ایران صنعت با بیش از ۱۰ سال سابقه تولید انواع درب و پنجره های دوجداره و پروژه های بزرگی همچون مسکن مهر و مجتمع های مسکونی در ارومیه و شهرستانهای آذربایجان غربی گزینه مناسبی برای انتخاب به شمار میرود.
 3. یراق آلات مورد استفاده در درب و پنجره دوجداره:
  استفاده از یراق آلات درجه یک و استاندارد از مهمترین فاکتورهای یک پنجره خوب است، به طور مثال اگر یراق پنجره ای مناسب نباشد با گذشت زمان معیوب شده هرچند پروفیل درجه یک باشد و استاد کار آن ماهر باشد.
 4. نصب درب و پنجره دوجداره:
  همانطور که در زمینه ساخت یک پنجره نیاز به استادکار ماهر است ، برای نصب آن نیز به استاد کار ماهری نیاز است تا به خوبی پنجره ها را به فریم پیچ نموده و بازشوهای آنرا ریگلاژ کند و شیشه ها و زهوارهای آنرا به درستی و بدون ایراد ، جا بندازد.

 

 

 

Tips before buying a UPVC window, نکته هایی قبل از خرید درب و پنجره دوجداره , راهنمای خرید درب و پنجره دوجداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *