online taxi uromiyeh تاکسی هوشمند ارومیه
online taxi uromiyeh تاکسی هوشمند ارومیه

تاکسی هوشمند اینترنتی چیست؟

تاکسی آنلاین چیست؟

 و چه مزایایی دارد؟

تاکسی اینترنتی به سامانه های جدید تاکسی که از بستر اینترنت استفاده میکنند گفته میشود و کاملا هوشمند بوده و رانندگان و مسافران بدون تماس تلفنی و تنها با استفاده از اپلیکیشن مربوطه نزدیک ترین تاکسی را درخواست کرده و تاکسی را به موقعیت مکانی مسافر میفرستد.

در تاکسی آنلاین هوشمند برای مسافران و رانندگان اپلیکیشنی معمولا در دونسخه راننده و مسافر تهیه شده که مسافر به صورت آنلاین با استفاده از GPS مکان تاکسی های نزدیک محل خود را مشاهده میکند و میتواند درخواست تاکسی نموده و رانندگان نیز میتوانند درخواست مسافر را قبول نموده و به محل اعزام شوند.

از مهمترین مزایای تاکسی آنلاین

  1. هزینه ای کمتر و منطقی تر نسبت به تاکسی های سنتی
  2. قبل از درخواست تاکسی میتوانید هزینه مسافرت خود را متوجه شوید.
  3. در نقشه میتوانید به صورت زنده نزدیک شدن تاکسی به محل خود را ببینید. و هنگامی که تاکسی میرسد برنامه، شما را مطلع خواهد نمود.
  4. سوء استفاده های رانندگان فرصت طلب از بین میرود. (زیرا بعد از قبول درخواست از سوی راننده، برنامه مربوطه تمامی اطلاعات راننده و تصویر و شماره پلاک خودرو را برای شما ارسال میکند)
  5. هزینه سفر خود را بصورت اینترنتی پرداخت کنید ( میتوانید به صورت نقدی نیز پرداخت کنید)
  6. برخلاف تاکسی های سنتی که اغلب هنگام زنگ زدن به آنها این جمله را میشنویم (شرمنده الان تاکسی نداریم)، همیشه ماشینی خواهد بود که شما را به مقصد برساند.
  7. در تاکسی آنلاین، هم مسافر و هم راننده سود میبرند.
  8. مسافر و راننده با یک شرکت طرف هستند و از بوجود آمدن بسیاری از مشکلات پیشگیری میکند.
  9. رانندگان برای سوار کردن مسافر در نوبت نمی ایستند و بلافاصله بعد از پیاده کردن مسافر میتوانند مسافری دیگر سوار کنند.
  10. استفاده از خودروهای با مدل بالا که احتمال بوجود آمدن نقص فنی و مشکل در مسیر را بسیار پایین می آورد.

 

بزودی معرفی برترین شرکت تاکسی آنلاین در ارومیه

کدام اپلیکیشن تاکسی هوشمند در ارومیه فعال است؟

 

 

 

 

 

 

 

 

تاکسی اینترنتی ارومیه

بهترین اپلیکیشن تاکسی آنلاین ارومیه کدام است؟ , میانگین درآمد ماهیانه تاکسی آنلاین چقدر است؟,  اسنپ در ارومیه, تپسی در ارومیه, اسپاد تاکسی ارومیه, تاکسی آنلاین ارومیه, تاکسی هوشمند ارومیه, تاکسی اینترنتی ارومیه, بهترین برنامه تاکسی اینترنتی ارومیه, TAP30 در ارومیه, ریتاک در ارومیه, تاکسی هوشمند ارومیه, تاکسی قونقا در ارومیه, تاکسی تلفنی های ارومیه , کارپینو در ارومیه, اپلیکیشن درخواست خودرو در ارومیه, SPOD TAXI ارومیه, SPAD TAXI URMIA  , تاکسی آنلاین دینگ در ارومیه, SNAP IN URMIA , QONQA تاکسی آنلاین آذربایجان, دش تاکسی در ارومیه, DASH TAXI , تاکسی یاب ارومیه, تپ سی در اورمیه, نمایندگی اسنپ در ارومیه, نمایندگی تپسی در ارومیه, نمایندگی سوار در ارومیه, تاکسی اینترنتی سوار در ارومیه, تاکسی آنلاین آژانسی در ارومیه, شکایت از تاکسی هوشمند – پشتیبانی تاکسی هوشمند – نتاکس در ارومیه – ریتاک تاکسی در ارومیه – تاکسی اینترنتی ارومیه – تاکسی آپار ارومیه, تاکسی اینترنتی آپار ارومیه – Apaar Taxi Urmia

تاکسی آنلاین تاپکس ارومیه – تاکسی اسگاد ارومیه – تاکسی تلفنی اسگاد – تاکسی آنلاین اسگاد – TOPex Taxi – topex – online Taxi تاکسی تاپکس – تاکسی در ارومیه – بهترین تاکسی اینترنتی در ارومیه – تاکسی ماکسیم در ارومیه – Taximaxim اورمیه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *