شیشه بالکن ارومیه
شیشه بالکن ارومیه

شیشه بالکن Balcony Glass

شیشه بالکن

Balcony glass

در صورتی که میخواهید از بالکن خود به صورت چهارفصل استفاده کنید و از ورود حشرات و حیوانات شهری به منزل خود جلوگیری کنید و همچنین مانع لانه گذاری انواع پرندگان بر روی بالکن خود شوید حتما از شیشه بالکن استفاده کنید.

آگهی مرتبط:
سفارش شیشه بالکن : ۰۹۱۴۴۴۸۳۲۰۶

شیشه بالکن در ارومیه
شیشه بالکن در ارومیه

 

شیشه بالکن به پنجره های تمام شیشه ای ریلی سیکوریت میگویند. در این پنجره های اغلب از شیشه های  سکوریت ۸ میلیمتری به همراه درزگیری کامل با درزگیری مویی و آلومینیومی استفاده میشود. این کار موجب کاهش صدای مزاحم بیرون میگردد. یک ریل آلومینیومی در کف و ریلی آلومینیومی در بالا نصب میگردد و فضای مابین این دو ریل بوسیله ی پانل های شیشه متحرک پر شده طوری که پانل اول ثابت (ریلی نیست و به صورت درب میتواند باز و بسته شود) و بقیه پانلها در مسیر ریل متحرک میباشند، یراق آلات اکثرا فلزی و ضدزنگ میباشند.

با درزگیری کامل شیشه بالکن، از نفوذ برف و باران و گردوغبار و آلودگی های شهری به داخل منزل جلوگیری کنید. علاوه بر آن، عایق گرمایشی و سرمایشی بسیار خوبی است و هزینه های مربوط به آنرا کاهش میدهد.

اغلب در شیشه بالکن از بازشوی آکاردئونی و ریلی استفاده میشود.

شیشه بالکن در ارومیه
شیشه بالکن در ارومیه

شیشه بالکن در ارومیه

مزایای شیشه بالکن :

 • قابل اجرا در شکلهای مختلف به صورت دایره و قوسی و چندضلعی و …
 • استفاده از بالکن برای پرورش گل و گیاه
 • جلوگیری از نفوذ گرد و غبار و حشرات به داخل ساختمان
 • جلوگیری از نفوذ برف و باران و آلودگی شهری
 • جلوگیری از لانه گذاری پرندگان در بالکن
 • کاهش آلودگی صوتی
 • استفاده بهینه از محیط بالکن (در فصول مختلف، در فصل سرما در محیط گرم بالکن بنشینید و در فصل گرما از نشستن در بالکن خنک لذت ببرید)
 • نظافت آسان شیشه ها
 • کاهش هزینه های گرمایشی و سرمایش تا ۷۰%

این صنعت علاوه بر استفاده در باکن و تراس ، در

 • ساخت آلاچیق های شیشه ای و
 • کابین دوش حمام نیز کاربرد دارد.
  انواع کابین دوش حمام در طرح های مختلف ساخته میشوند.

در ارومیه نمایندگیهای شیشه بالکن فراوانند و کسی که متخصص و طراح و مجری سیستم های شیشه بالکن متحرک و ریلی باشد را به زودی به شما معرفی خواهیم کرد.

مشاوره انتخاب بهترین شیشه بالکن

طراحی شیشه بالکن بنا به نمای ساختمان شما

مهندسی و پیاده سازی و اجرای شیشه بالکن

معرفی نمایندگی های شیشه بالکن در ارومیه:

شیشه بالکن ونوس جام در ارومیه

شیشه بالکن در ارومیه
شیشه بالکن در ارومیه

 

 

 

 

 

 

 

 

شیشه بالکن, پنجره بالکن, جام بالکن, پنجره ریلی, بالکن شیشه ای, پنجره ریلی تاشو,کابین دوش حمام، بالکن شیشه ای ریلی, کابین دوش حمام, شیش های بدون فریم

 

شیشه بالکن در ارومیه, نمایندگی شیشه بالکن در ارومیه, آریان جام ارومیه, آریان جام نمایندگی ارومیه, نمایندگی آریان جام در ارومیه, جام بالکن در ارومیه, پنجره ریلی در ارومیه, پنجره ریلی تاشو در ارومیه, شیشه ریلی در ارومیه, بالکن شیشه ای در ارومیه, شیشه بالکن آریان جام, کابین دوش حمام, اجرای کابین حمام در ارومیه, شیشه بالکن اورمیه, فروشندگان شیشه بالکن در ارومیه, یراق آلات شیشه بالکن در اورمیه, کابین دوش حمام در ارومیه, قیمت کابین دوش حمام, انواع کابین دوش حمام, بالکن شیشه ای ریلی در ارومیه, شیشه بالکن آریان جام در ارومیه, شیشه آلاچیق در ارومیه, اجرای آلاچیق شیشه ای در ارومیه, شماره تلفن شیشه بالکن ارومیه, قیمت شیشه بالکن در ارومیه, بهترین برند شیشه بالکن در ارومیه, شیشه بالکن ترک در ارومیه, کابین دوش حمام در ارومیه, شیشه بدون فریم در ارومیه, جام تراس ارومیه, سفارش شیشه بالکن در ارومیه, کابین دوش در ارومیه, کابین دوش آریان جام, پارس بالکن ارومیه, شیشه بالکن آنا, shishebalkon , نمایندگی های شیشه بالکن در ارومیه

همچنین بررسی کنید

شیشه بالکن در ارومیه

شیشه بالکن ونوس جام در ارومیه

شیشه بالکن در ارومیه طراح و اجرا و نصب انواع شیشه بالکن شیشه بالکن ریلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *