ایمپلنت دندان در ارومیه
ایمپلنت دندان در ارومیه

ایمپلنت دندان در ارومیه

ایمپلنت دندان در ارومیه

ایمپلنت دندان در واقع یک ریشه مصنوعی دندان می باشد که یک دندان مصنوعی را نگه می دارد ، بریج (پل) یا یک دست دندان کامل در فک نصب می‌ گردد.

جنس ایمپلنت‌ های دندان از تیتانیوم خالص می باشد که ماده‌ای کاملاً سازگار با بافت‌های بدن می باشد. بریج دندان پس از مدتی در استخوان‌ اطراف خود ادغام میگردد و جزئی از بدن می‌شود. کسانی که با از دست دادن دندن ها مشکلاتی برایشان پیش آمده باشد استفاده از ایمپلنت های دندانی راه حلی موثر و بی خطر می باشد.

ایمپلنت‌های دندان علاوه بر  بهتر حرف زدن ، غذا خوردن و خندیدن شخص به خاطر اتحلیل رفتن استخوان فک ، از آسیب رسیدن به زیبایی طرح لبخند و نیم رخ صورت جلوگیری می کند.

انحراف دندان‌های مجاور ،مشکل در جویدن ، کاهش زیبایی خنده و چهره و تحلیل رفتن استخوان ، از دست رفتن تکیه‌گاه لب‌ها و اشکال در تکلم از  پیامدهای ناخوشایند جایگزین نکردن دندان‌های از دست رفته می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

قیمت ایمپلنت دندان در ارومیه,کلینیک ایمپلنت ارومیه,ایمپلنت قسطی ارومیه,بهترین متخصص ایمپلنت در ارومیه,ایمپلنت ارزان در ارومیه,ایمپلنت اقساطی ارومیه,بهترین دندانپزشک زیبایی ارومیه,هزینه ایمپلنت دندان چقدر است,ایمپلنت در ارومیه,ایمپلنت ارومیه,کاشت دندان در ارومیه,بهترین دندانپزشک ارومیه,متخصص ایمپلنت در ارومیه,

 

 

همچنین بررسی کنید

ارتودنسی لینگوال در ارومیه

ارتودنسی لینگوال در ارومیه

ارتودنسی لینگوال در ارومیه با پیشرفت سریع علوم مختلف ،در رشته ارتودنسی نیز تحولی از …

مجتمع تجاری آوا ۲

مجتمع تجاری آوا ۲

این مجتمع تجاری در خیابان کشتگر ارومیهواقع شده است. افراد و مشاغل زیر در این …

یک دیدگاه

  1. سلام من دندانهای فک بالا را کشیدم ودندان مصنوعی کذاشتم الان فک پاین فقط پنج تا دندانم مونده میخواستم ببینم کلا فک پایین را ایمپانت کنم میشه نقد هم نمیتونم حداقل اقساطی پرداخت کنم متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *